فاصله‌ها

اتفاقی نيستند،

انتخابيند.

/ 6 نظر / 8 بازدید
الی

دقيقا همينطور است حتما يکی از طرفها يا دو طرف انتخاب کردند

پانته آ

ضد حال نميزنم. اما بستگی داره! گاهی برای يه طرف انتخابه اما برای طرف مقابلش اجبار. پس ميشه گفت گاهی اجباريه!! اما در کل اونيکه رفتنی باشه بالاخره ميره و دلشم به اين خوش ميکنه که قسمت اين بود و نشد و سخت بود و....

Maryam

اما بعد از مدت‌ها، که طرف رفت، اين تويی که تصميم ميگيری هنوز تو ذهنت بمونه يا اينکه ميندازيش بيرون. دو طرف انتخاب ميکنند با فازهای زمانی مختلف!

پانته آ

به نظر من اباز اونم انتخاب نيست! چون آدمها دائم در حال تغييرند و وقتی از يکی فرسنگها فاصله داشته باشی جهتهای اين تغييرات برای ایندو همراستا نميشن و ناخدآگاه اون آدمی که يه روزی خيلی دوستش داشتيم از چشممون ميفته. به خصوص اینکه تو این مدت وقت داری فکر کنی و وقتی دیدی چه راحت گذاشتت و رفت اتوماتیک یه حس بدی بهش پیدا میکنی. در کل فاصله سردی و جدايی رو تشويق ميکنه!

Daily Memoir

فکر نمی کنی فاصله جزئی از چرخهء زندگیه رابطه ست؟ اگه آدم از اول فکر کنه که در یه نقطه ای فاصله بوجود خواهد اومد دیگه احتیاجی نیست که هی تحلیلش کنه و گهگاه چیزای احیانا دلپذیری رو که در گذشته وجود داشته در ذهن خودش سیاه کنه. از یه جایی شروع می شه، یه مسیری رو طی می کنه و یه جایی هم تموم میشه. ضمنا این فاصله ممکنه اصلا فیزیکی نباشه.